Greyhound Racing Liitto

Hae:

Tilastoissa lähdöt joissa vähintään 3 koiraa, sijoitus 1-6, ja koiralla on aika.
Valitse vuosi: 2020
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990
1989, 1988, 1987, 1986, 1985

Nopeustilastot radoittain ja matkoittain

Greyhound tilastot radaltaMatkaTuloksia
Turku95 m0
Haukipudas280 m67
Tampere280 m29
Turku325 m172
Haukipudas480 m26
Tampere480 m46
Turku495 m109
Haukipudas520 m77
Turku560 m15
Turku785 m17
Whippet tilastot radaltaMatkaTuloksia
Turku95 m8
Haukipudas280 m13
Turku325 m32
Haukipudas350 m4
Tampere350 m12
Tampere480 m5

Kerhoa edustavat koirat

KerhoGreyhoundWhippet
EGUGreyhoundWhippet
TGKGreyhoundWhippet
TSGKGreyhoundWhippet
VGUGreyhoundWhippet

Kauden aikana startanneet koirat, keillä on 1 lk voittoja

Greyhound
KoiraspYhteensä2011201020092008<2008
Eijas ChoiceU26049103
NotosU261010600
ZefyrosU2360600
SilvereyeU16003013
BoreasU16311200
Super Tom TomU1228100
KaikiasU917100
Johnny WasU811600
HerselfN712000
Go Jimmy GoU540000
Last GameU510000
Hasty NightN500005
SpitfireU401300
Capes' Roy BattyU401300
Colorado CoyoteU303000
OyaN311000
Bobbie BurnsU311100
Lapland TeacherU200000
Texas TeaserU200000
Hot ThingU200000
EurosU211000
Bend Down LowU202000
Franks LeaderU100100
Too Much FunN100010
Liberal SydneyU110000
Sword Of LightU100010
Hasty CatchN100000
Lively MumbleU100100
Fun Teddy RunU100000
Spin Of BillywigU100100
Ready To GoN100000
Pimpers ParadiseU110000
LipsN101000
Go Lucky LukeU100000
ScorpiusU110000
Darkling NightN100000
Kick BackU101000
JoynightN100000
QuickstepN100100
ThunderballU100000
Duppy ConquerorU110000
Whippet
KoiraspYhteensä2011201020092008<2008
BJ-MahitisU930000
Jykä U721400
FantomU510310
Big SilverU400400
Bj- Joe KiddU200000
ErasmusU110000
ZephyrosU100010
PantheraN101000
ZaphiraN110000
IcepowerU101000