Greyhound Racing Liitto

Hae:

Tilastoissa lähdöt joissa vähintään 3 koiraa, sijoitus 1-6, ja koiralla on aika.
Valitse vuosi: 2020
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990
1989, 1988, 1987, 1986, 1985

Nopeustilastot radoittain ja matkoittain

Greyhound tilastot radaltaMatkaTuloksia
Turku95 m0
Haukipudas280 m85
Hyvinkää280 m61
Tampere280 m72
Turku325 m176
Hyvinkää480 m87
Tampere480 m100
Turku495 m121
Haukipudas520 m91
Turku560 m10
Hyvinkää680 m7
Tampere680 m6
Turku785 m19
Whippet tilastot radaltaMatkaTuloksia
Hyvinkää280 m3
Tampere280 m25
Turku325 m42
Hyvinkää350 m12
Tampere350 m26
Hyvinkää480 m22

Kerhoa edustavat koirat

KerhoGreyhoundWhippet
EGUGreyhoundWhippet
TGKGreyhoundWhippet
TSGKGreyhoundWhippet
VGUGreyhoundWhippet

Kauden aikana startanneet koirat, keillä on 1 lk voittoja

Greyhound
KoiraspYhteensä2010200920082007<2007
Eijas ChoiceU26491030
NotosU26106000
JaguarseejuniorU24250134
Happy FeetU1802880
SilvereyeU1603058
BoreasU16112000
Super Tom TomU1281000
KaikiasU971000
Johnny WasU816000
Lil' Bit Of PixieU823300
HerselfN720000
Capes' FrancineN532000
Rock DoveU500050
Hasty NightN500050
SpitfireU413000
Capes' Roy BattyU413000
Colorado CoyoteU330000
Capes' LeeU312000
Super DreamerU303000
LupusU310200
Bobbie BurnsU311000
OyaN310000
Bend Down LowU220000
Texas TeaserU200000
Deuces WildU200110
EurosU210000
Hot ThingU200000
Pilot's GirlN210100
QuickstepN101000
LipsN110000
Sword Of LightU100100
Kick BackU110000
Moolah BonzaN101000
MollymookN101000
Too Much FunN100100
Spin Of BillywigU101000
Franks LeaderU101000
Lively MumbleU101000
Whippet
KoiraspYhteensä2010200920082007<2007
Jykä U714000
BarrichelloU600006
FantomU503100
TerminatorU501130
Big SilverU404000
PantheraN110000
ErasmusU100000
IcepowerU110000
FeloniaN100100
JX-BoyntyU101000
ZephyrosU100100