Greyhound Racing Liitto

Hae:

Tilastoissa lähdöt joissa vähintään 3 koiraa, sijoitus 1-6, ja koiralla on aika.
Valitse vuosi: 2020
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990
1989, 1988, 1987, 1986, 1985

Nopeustilastot radoittain ja matkoittain

Greyhound tilastot radaltaMatkaTuloksia
Hyvinkää80 m9
Turku95 m9
Haukipudas280 m109
Hyvinkää280 m73
Tampere280 m26
Turku325 m199
Hyvinkää480 m110
Tampere480 m72
Turku495 m227
Haukipudas520 m135
Turku560 m15
Hyvinkää680 m4
Turku785 m15
Whippet tilastot radaltaMatkaTuloksia
Haukipudas280 m6
Hyvinkää280 m31
Tampere280 m3
Turku325 m62
Hyvinkää350 m7
Tampere350 m28
Turku495 m6

Kerhoa edustavat koirat

KerhoGreyhoundWhippet
EGUGreyhoundWhippet
TGKGreyhoundWhippet
TSGKGreyhoundWhippet
VGUGreyhoundWhippet

Kauden aikana startanneet koirat, keillä on 1 lk voittoja

Greyhound
KoiraspYhteensä2009200820072006<2006
Eijas ChoiceU26910300
NotosU2660000
Isas StarU26002321
JaguarseejuniorU24501340
ZefyrosU2360000
Happy FeetU1828800
Cream'em MateN1704760
Stainless SteveU17110600
SilvereyeU1630580
BoreasU1620000
Super Tom TomU1210000
Radiant MidwifeN1200363
KaikiasU910000
Lil' Bit Of PixieU833000
Johnny WasU860000
PharazonU700322
Rock DoveU500500
Line Of FireU550000
Capes' FrancineN520000
Hasty NightN500500
SpitfireU430000
Capes' Roy BattyU430000
Super Snoop DoggU440000
Chief TailU430100
Paso DobleU422000
Colorado CoyoteU300000
Capes' LeeU320000
LupusU302000
Bobbie BurnsU310000
Super DreamerU330000
Pilot's GirlN201000
Miss SavageN200020
Texas TeaserU200000
PinwheelU200200
Deuces WildU201100
Blue HenryU210100
Bend Down LowU200000
EurosU200000
Franks LeaderU110000
Top RankinU110000
Houdini JrU101000
Black DominoU100100
QuickstepN110000
Carnegie GirlN110000
MollymookN110000
Spin Of BillywigU110000
Lively MumbleU110000
Moolah BonzaN110000
Indian SquawN110000
LipsN100000
Sword Of LightU101000
Peruvian SkiesU110000
Too Much FunN101000
Kick BackU100000
Whippet
KoiraspYhteensä2009200820072006<2006
Jykä U740000
BarrichelloU600006
FantomU531000
TerminatorU511300
Big SilverU440000
DelawareN413000
ZephyrosU101000
FeloniaN101000
PantheraN100000
JX-BoyntyU110000