Greyhound Racing Liitto

Hae:

Tilastoissa lähdöt joissa vähintään 3 koiraa, sijoitus 1-6, ja koiralla on aika.
Valitse vuosi: 2020
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990
1989, 1988, 1987, 1986, 1985

Nopeustilastot radoittain ja matkoittain

Greyhound tilastot radaltaMatkaTuloksia
Turku95 m7
Haukipudas280 m94
Hyvinkää280 m90
Tampere280 m44
Turku325 m142
Hyvinkää480 m218
Tampere480 m67
Turku495 m173
Haukipudas520 m173
Turku560 m3
Hyvinkää680 m15
Tampere680 m5
Haukipudas712 m8
Turku785 m14
Whippet tilastot radaltaMatkaTuloksia
Hyvinkää280 m14
Tampere280 m14
Turku325 m32
Hyvinkää350 m31
Tampere350 m9
Turku495 m13

Kerhoa edustavat koirat

KerhoGreyhoundWhippet
EGUGreyhoundWhippet
TGKGreyhoundWhippet
TSGKGreyhoundWhippet
VGUGreyhoundWhippet

Kauden aikana startanneet koirat, keillä on 1 lk voittoja

Greyhound
KoiraspYhteensä2008200720062005<2005
Eijas ChoiceU26103000
Isas StarU26023912
JaguarseejuniorU24013400
Jack The HawkU23061160
Happy FeetU1888000
Stainless SteveU17106000
Cream'em MateN1747600
SilvereyeU1605800
Radiant MidwifeN1203630
BatseeboneU1144300
The TrooperU945000
Lil' Bit Of PixieU830000
PharazonU703220
ArrivalU734000
Hawk AnnikkaN600240
Rock DoveU505000
Hasty NightN505000
SpitfireU400000
Chief TailU401000
Paso DobleU420000
SorijaN300030
Want MoreN300201
Capes' LeeU300000
LupusU320000
CrocoseecruiserN303000
The Real DealU303000
Pilot's GirlN210000
HedgehunterU220000
Deuces WildU211000
StarmieU200110
Blue HenryU201000
Blue OysterN211000
Miss SavageN200200
Indian SquawN100000
Peruvian SkiesU100000
Too Much FunN110000
Sword Of LightU110000
Tarsna ReasonN101000
Carnegie GirlN100000
Franks LeaderU100000
Moolah BonzaN100000
QuickstepN100000
Lively MumbleU100000
Houdini JrU110000
ZebraseezipzapN100100
Spin Of BillywigU100000
Black DominoU101000
Whippet
KoiraspYhteensä2008200720062005<2005
BarrichelloU600015
TerminatorU513000
FantomU510000
Big SilverU400000
DelawareN430000
FeloniaN110000
ZephyrosU110000