Greyhound Racing Liitto

Hae:

Tilastoissa lähdöt joissa vähintään 3 koiraa, sijoitus 1-6, ja koiralla on aika.
Valitse vuosi: 2020
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990
1989, 1988, 1987, 1986, 1985

Nopeustilastot radoittain ja matkoittain

Greyhound tilastot radaltaMatkaTuloksia
Turku50 m0
Turku95 m5
Turku200 m0
Haukipudas280 m121
Hyvinkää280 m62
Tampere280 m49
Turku325 m170
Hyvinkää480 m73
Tampere480 m97
Turku495 m224
Haukipudas520 m160
Turku560 m25
Hyvinkää680 m11
Tampere680 m7
Haukipudas712 m12
Turku785 m20
Whippet tilastot radaltaMatkaTuloksia
Haukipudas280 m5
Hyvinkää280 m7
Tampere280 m28
Turku325 m43
Hyvinkää350 m9
Hyvinkää480 m3

Kerhoa edustavat koirat

KerhoGreyhoundWhippet
EGUGreyhoundWhippet
TGKGreyhoundWhippet
TSGKGreyhoundWhippet
VGUGreyhoundWhippet

Kauden aikana startanneet koirat, keillä on 1 lk voittoja

Greyhound
KoiraspYhteensä2007200620052004<2004
Isas StarU26239102
Eijas ChoiceU2630000
JaguarseejuniorU24134000
Jack The HawkU23611600
Royal VetmanU23113900
Happy FeetU1880000
Stainless SteveU1760000
Cream'em MateN1776000
SilvereyeU1658000
Speed MessiahU1511472
Radiant MidwifeN1236300
BatseeboneU1143000
The TrooperU950000
PepperseepearlN800530
Hasty HenryU801700
ArrivalU740000
Funky FireN701330
PharazonU732200
Hawk AnnikkaN602400
Good EnoughU602310
Hasty NightN550000
Rock DoveU550000
Jim FreeU401300
Chief TailU410000
Play With FireU400040
Superb Yum YumN431000
Click upU404000
Want MoreN302010
CrocoseecruiserN330000
The Real DealU330000
SaltseesoloN300300
SorijaN300300
Säkenöi VoimaaN200200
Plan JackU220000
Blue OysterN210000
Pilot's GirlN200000
Jumping JackU200110
Deuces WildU210000
StarmieU201100
PinwheelU220000
Blue HenryU210000
NirvanaU202000
HedgehunterU200000
Miss SavageN202000
Too Much FunN100000
High FiveN101000
Racy ShamanU101000
Get OnU101000
Black DominoU110000
ZebraseezipzapN101000
Tarsna ReasonN110000
High SkyN100010
Whippet
KoiraspYhteensä2007200620052004<2004
Jykä U700000
BarrichelloU600150
ElvisU501040
TerminatorU530000
DelawareN400000
ZephyrosU100000
FeloniaN100000