Greyhound Racing Liitto

Hae:

Tilastoissa lähdöt joissa vähintään 3 koiraa, sijoitus 1-6, ja koiralla on aika.
Valitse vuosi: 2020
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990
1989, 1988, 1987, 1986, 1985

Nopeustilastot radoittain ja matkoittain

Greyhound tilastot radaltaMatkaTuloksia
Haukipudas280 m83
Hyvinkää280 m32
Tampere280 m67
Turku325 m168
Hyvinkää480 m48
Tampere480 m116
Turku495 m138
Haukipudas520 m89
Turku560 m31
Tampere680 m7
Turku785 m15
Whippet tilastot radaltaMatkaTuloksia
Hyvinkää280 m4
Tampere280 m20
Turku325 m19
Hyvinkää480 m4

Kerhoa edustavat koirat

KerhoGreyhoundWhippet
EGUGreyhoundWhippet
TGKGreyhoundWhippet
TSGKGreyhoundWhippet
VGUGreyhoundWhippet

Kauden aikana startanneet koirat, keillä on 1 lk voittoja

Greyhound
KoiraspYhteensä2006200520042003<2003
Isas StarU26391020
JaguarseejuniorU2440000
New RulerU24291120
Jack The HawkU23116000
Royal VetmanU23139000
Never SorryN19054100
Cream'em MateN1760000
SilvereyeU1680000
Speed MessiahU1514720
Happy SkipperU1205700
Radiant MidwifeN1263000
Fiery FinnN12001110
BatseeboneU1130000
PepperseepearlN805300
Hasty HenryU817000
Nearest The PinU700700
ArrivalU700000
Funky FireN713300
PharazonU722000
Hawk AnnikkaN624000
Good EnoughU623100
Rock DoveU500000
Jim FreeU413000
Click upU440000
Superb Yum YumN410000
High UpN402200
Play With FireU400400
SorijaN303000
CrocoseecruiserN300000
Blue EagleN300030
Fly By FinnN302100
Want MoreN320100
Blue HorizonU220000
My Only OneN220000
Säkenöi VoimaaN202000
Flying FinnN201100
NirvanaU220000
Miss SavageN220000
Jumping JackU201100
PinwheelU200000
Southern ComfortN200110
Fortunate SonU210100
StarmieU211000
Start Me UpU202000
Blue OysterN200000
Racy ShamanU110000
High SkyN100100
Get OnU110000
Frisby BlokeU110000
ZebraseezipzapN110000
High FiveN110000
Happy ValleyU101000
Whippet
KoiraspYhteensä2006200520042003<2003
BarrichelloU601500
ElvisU510400
TerminatorU500000
BS-JasmineN302100
ZephyrosU100000