Greyhound Racing Liitto

Hae:

Tilastoissa lähdöt joissa vähintään 3 koiraa, sijoitus 1-6, ja koiralla on aika.
Valitse vuosi: 2020
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990
1989, 1988, 1987, 1986, 1985

Nopeustilastot radoittain ja matkoittain

Greyhound tilastot radaltaMatkaTuloksia
Haukipudas280 m111
Hyvinkää280 m58
Tampere280 m72
Turku325 m266
Haukipudas480 m19
Hyvinkää480 m70
Tampere480 m78
Turku495 m123
Haukipudas520 m149
Turku560 m107
Hyvinkää680 m14
Tampere680 m8
Turku785 m21
Whippet tilastot radaltaMatkaTuloksia
Haukipudas280 m11
Hyvinkää280 m5
Tampere280 m29
Turku325 m36
Tampere480 m22
Turku495 m15

Kerhoa edustavat koirat

KerhoGreyhoundWhippet
EGUGreyhoundWhippet
TGKGreyhoundWhippet
TSGKGreyhoundWhippet
VGUGreyhoundWhippet

Kauden aikana startanneet koirat, keillä on 1 lk voittoja

Greyhound
KoiraspYhteensä2005200420032002<2002
Isas StarU26910200
New RulerU24911200
Royal VetmanU2390000
Jack The HawkU2360000
Never SorryN19541000
Little RiverU1798000
SilvereyeU1600000
Speed MachineU1515900
Daddy's FlashU1529400
Speed MessiahU1547200
Elbony PhapillonN15051000
Mr MooseU13001300
Happy SkipperU1257000
Fiery FinnN12011100
Radiant MidwifeN1230000
Raven HeartN924300
PepperseepearlN853000
Hasty HenryU870000
Funky FireN733000
Nearest The PinU707000
PharazonU720000
Good EnoughU631000
Hawk AnnikkaN640000
Franks Pro GoldU440000
Chestnut JetU440000
Quite CapableN401300
Snow StormU431000
High UpN422000
Jim FreeU430000
High SpiritN404000
John DeereU404000
Play With FireU404000
Fly By FinnN321000
Want MoreN301000
SorijaN330000
SaltseesoloN330000
Beyond The MoonU303000
Start Me UpU220000
My Only OneN200000
Fortunate SonU201000
Flying FinnN211000
NirvanaU200000
Blue HorizonU200000
StarmieU210000
Jumping JackU211000
Säkenöi VoimaaN220000
Miss SavageN200000
WazhazheU100100
High SkyN101000
Feel The FireU110000
Happy ValleyU110000
Get OnU100000
The GodfatherU101000
Racy ShamanU100000
Snow ManU110000
Fat BoyU100100
High FiveN100000
Frisby BlokeU100000
Teeny-WeenyN101000
Whippet
KoiraspYhteensä2005200420032002<2002
BS-JuliusU945000
BarrichelloU615000
TerminatorU500000
ElvisU504000
BS-JasmineN321000
BelugaU202000
HerculesU101000