Greyhound Racing Liitto

Hae:

Tilastoissa lähdöt joissa vähintään 3 koiraa, sijoitus 1-6, ja koiralla on aika.
Valitse vuosi: 2020
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990
1989, 1988, 1987, 1986, 1985

Nopeustilastot radoittain ja matkoittain

Greyhound tilastot radaltaMatkaTuloksia
Haukipudas280 m125
Hyvinkää280 m55
Tampere280 m135
Turku325 m319
Haukipudas480 m18
Hyvinkää480 m34
Tampere480 m240
Turku495 m255
Haukipudas520 m129
Turku560 m52
Hyvinkää680 m7
Tampere680 m8
Haukipudas712 m14
Turku785 m51
Whippet tilastot radaltaMatkaTuloksia
Haukipudas280 m15
Hyvinkää280 m8
Tampere280 m23
Turku325 m28
Haukipudas480 m3
Tampere480 m39
Turku495 m44
Turku560 m3

Kerhoa edustavat koirat

KerhoGreyhoundWhippet
EGUGreyhoundWhippet
TGKGreyhoundWhippet
TSGKGreyhoundWhippet
VGUGreyhoundWhippet

Kauden aikana startanneet koirat, keillä on 1 lk voittoja

Greyhound
KoiraspYhteensä2004200320022001<2001
Isas StarU26102000
New RulerU24112000
Royal VetmanU2300000
Jack The HawkU2300000
Hold OnU211011000
Never SorryN19410000
Little RiverU1780000
Speed MachineU1559000
Daddy's FlashU1594000
Speed MessiahU1572000
Elbony PhapillonN15510000
Mr MooseU13013000
Happy SkipperU1270000
Radiant MidwifeN1200000
Fiery FinnN12111000
DreammakerU1082000
Raven HeartN943000
PepperseepearlN830000
Funky FireN730000
Nearest The PinU770000
Good EnoughU610000
Snow StormU410000
Play With FireU440000
John DeereU440000
Jim FreeU400000
High SpiritN440000
High UpN420000
Quite CapableN413000
Fly By FinnN310000
Blue EagleN303000
SorijaN300000
Beyond The MoonU330000
Brightest StarU330000
SaltseesoloN300000
Want MoreN310000
Start Me UpU200000
Jumping JackU210000
StarmieU200000
Fortunate SonU210000
Säkenöi VoimaaN200000
Cypress NightN202000
WatlalaN202000
NirvanaU200000
Flying FinnN210000
Southern ComfortN211000
The GodfatherU110000
Snow ManU100000
WazhazheU101000
High FiveN100000
Teeny-WeenyN110000
Lonely ManU101000
Happy ValleyU100000
High SkyN110000
Feel The FireU100000
Kangaroo GroundU110000
Fat BoyU101000
VolareU101000
Whippet
KoiraspYhteensä2004200320022001<2001
BS-JuliusU950000
BarrichelloU650000
TerminatorU500000
ElvisU540000
BS-JasmineN310000
BelugaU220000
HerculesU110000