Greyhound Racing Liitto

Hae:

Tilastoissa lähdöt joissa vähintään 3 koiraa, sijoitus 1-6, ja koiralla on aika.
Valitse vuosi: 2020
2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990
1989, 1988, 1987, 1986, 1985

Nopeustilastot radoittain ja matkoittain

Greyhound tilastot radaltaMatkaTuloksia
Haukipudas280 m131
Hyvinkää280 m112
Tampere280 m61
Turku325 m225
Haukipudas480 m14
Hyvinkää480 m196
Tampere480 m121
Turku495 m146
Haukipudas520 m214
Turku560 m30
Hyvinkää680 m5
Tampere680 m16
Haukipudas712 m8
Turku785 m24
Hyvinkää877 m4
Whippet tilastot radaltaMatkaTuloksia
Hyvinkää280 m32
Tampere280 m34
Turku325 m35
Haukipudas480 m8
Hyvinkää480 m30
Tampere480 m14
Turku495 m3
Turku560 m5

Kerhoa edustavat koirat

KerhoGreyhoundWhippet
EGUGreyhoundWhippet
TGKGreyhoundWhippet
TSGKGreyhoundWhippet
VGUGreyhoundWhippet

Kauden aikana startanneet koirat, keillä on 1 lk voittoja

Greyhound
KoiraspYhteensä2003200220012000<2000
Isas StarU2620000
New RulerU2420000
Hold OnU21110000
Never SorryN19100000
Elbony PhapillonN15100000
Speed MachineU1590000
Daddy's FlashU1540000
Speed MessiahU1520000
Mr MooseU13130000
Fiery FinnN1210000
DreammakerU1020000
Raven HeartN930000
Good EnoughU600000
Quite CapableN430000
John DeereU400000
High UpN400000
Play With FireU400000
High SpiritN400000
Blue EagleN330000
Brightest StarU300000
Beyond The MoonU300000
SorijaN300000
StarmieU200000
Black DogU220000
Start Me UpU200000
Flying FinnN200000
Cypress NightN220000
WatlalaN220000
Jumping JackU200000
Fortunate SonU200000
Southern ComfortN210000
WazhazheU110000
VolareU110000
Teeny-WeenyN100000
Lonely ManU110000
The GodfatherU100000
Fat BoyU110000
High SkyN100000
Whippet
KoiraspYhteensä2003200220012000<2000
BarrichelloU600000
ElvisU500000