Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
3´Stars & JD TampereEGU26.09.2020
1. sijoitus, 280 m, L1-1 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Funky Fellow17.2 kg3-17.80L115.73 m/s
2Rhapsody13.4 kg1-17.89L115.65 m/s+ 1.41 m
3Happy Battery18.4 kg4-18.06L115.50 m/s+ 4.03 m
Wilson - Hulabaloo
Om: Johanna Jäntti Kasv: Johanna Jäntti & Johanna Kakko, My Wild
2. sijoitus, 280 m, L3-7 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Jolie12.1 kg1-18.49L315.14 m/s
2CA-Walpuri14.3 kg4-18.67L415.00 m/s+ 2.70 m
3WT-Bertil16.2 kg2-18.78L414.91 m/s+ 4.32 m
4CA-Wanda15.3 kg3-19.50L714.36 m/s+ 14.50 m
Elko River - Hulabaloo
Om: Niina & Jorma Mäkinen Kasv: A. Ruotsalo, Maxwin
3. sijoitus, 280 m, L1-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Little Brillo28.2 kg1-16.83L116.64 m/s
2The Spitfire27.2 kg2-17.10L316.37 m/s+ 4.42 m
3Misirlou31.0 kg3-17.23L416.25 m/s+ 6.50 m
4Great Mogul36.1 kg5-17.31L416.18 m/s+ 7.76 m
5Shout Shout Joy27.0 kg6-17.39L516.10 m/s+ 9.02 m
6Rojotango35.7 kg4-17.45L516.05 m/s+ 9.95 m
Bling It On - Pure Golden
Om: Ilkka Virta & Ulla Saxen Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
4. sijoitus, 280 m, L5-5 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Futuresight12.0 kg1-18.95L514.78 m/s
2Isadora10.1 kg2-18.96L514.77 m/s+ 0.15 m
Funky Fellow - Ghostly
Om: Johanna Jäntti & Johanna Kakko Kasv: Jari Forsstén, Indian Hill's
5. Varjosielu Sprint, 280 m, L3-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Plight Of The Bees34.0 kg1-17.18L316.30 m/s
2Where's Hombre34.7 kg2-17.23L416.25 m/s+ 0.81 m
3O Fortuna40.3 kg3-17.25L416.23 m/s+ 1.14 m
4Lagertha27.9 kg4-17.34L416.15 m/s+ 2.58 m
Tough Hombre - Hula Girl
Om: Reija & Jouni Kiiski Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
6. sijoitus, 350 m, L1-1 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Qyono18.0 kg6-21.71L116.12 m/sRE
2Happy Ramon16.9 kg3-22.01L115.90 m/s+ 4.77 m
3Posh`s Quality Gold18.4 kg1-22.20L115.77 m/s+ 7.73 m
Darius Z Osirisova Domu - Flying Dream
Om: Tuomas Tuomi Kasv: Joel Reyniers, Run Before Beauty's
7. Nutrolin Open, 480 m, L1-2 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Road Runner14.8 kg4-5.8830.85L115.56 m/s
2Eternal Flame16.1 kg3-6.0231.49L115.24 m/s+ 9.76 m
3Heart Of Eternity14.9 kg1-6.0531.81L215.09 m/s+ 14.49 m
VFriendly Face16.7 kg6-L0 m/s
Jailhouse Rock - Farnese
Om: Nina Heinäaho Ja Harri Koivula Kasv: Joel Bosny, Joel Bosny
8. sijoitus, 480 m, K1-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Gulo29.7 kg1-5.7429.00K116.55 m/s
2Capes' Lung-gom29.3 kg3-5.6129.09K216.50 m/s+ 1.49 m
3Alces33.9 kg2-5.5829.27K316.40 m/s+ 4.43 m
4Arctos29.4 kg4-5.7729.44K416.30 m/s+ 7.17 m
5Wild Victoria27.6 kg6-5.7829.47K416.29 m/s+ 7.66 m
Joe Cool - Columba
Om: Arto Kovanen Kasv: Arto Kovanen, Fast Friends
9. sijoitus, 480 m, L2-4 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1A BallOfFire13.1 kg3-6.0331.75L215.12 m/s
2Zaphod Beeblebrox20.7 kg6-6.0332.34L414.84 m/s+ 8.76 m
Kajanos - Apache
Om: Janne Ja Päivi Lehtikangas Kasv: Janne Lehtikangas, Apache Nation's

Paluu kauden 2020 kilpailuihin