Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
Annika Tähtinen EGU Open Sprint ja Nutrolin Open finaalitTampereEGU25.07.2020
0. Soolokoe, 480 m, K7-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1O Fortuna39.9 kg3-5.7430.24K715.87 m/s
Pigpen - A Media Luz
Om: Milla Toivanen Kasv: Inari Wallenius, Whiskers
1. Sijoituslähtö, 280 m, L1-3 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Schimanski18.4 kg4-17.53L115.97 m/sRE
2WT-Carita16.6 kg3-18.55L315.09 m/s+ 15.40 m
3Candyking17.7 kg1-18.58L315.07 m/s+ 15.82 m
Fallout Boy - Ruffian
Om: Jori, Maria & Juha Jauhiainen Kasv: Björn Wessels, Ghan Buri Ghans
2. Sijoituslähtö, 280 m, L4-7 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1CA-Wanda15.3 kg5-18.63L415.03 m/s
2Harley Quinn In Action11.3 kg1-18.79L414.90 m/s+ 2.38 m
3Jade12.1 kg3-18.90L514.81 m/s+ 4.00 m
4WT-Bertil16.3 kg2-18.95L514.78 m/s+ 4.73 m
5Luca13.3 kg4-19.40L714.43 m/s+ 11.11 m
Amom - WT-Carita
Om: Hille Heikkilä Kasv: Eeva&Lasse Salmela, Weikotin
3. Sijoituslähtö, 280 m, L3-6 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Jolie11.9 kg1-18.39L315.23 m/s
2Brave Broeder18.0 kg6-19.01L514.73 m/s+ 9.13 m
3WR-Rantanplan12.6 kg3-19.06L514.69 m/s+ 9.84 m
4Isadora9.9 kg2-19.33L614.49 m/s+ 13.62 m
Elko River - Hulabaloo
Om: Niina & Jorma Mäkinen Kasv: A. Ruotsalo, Maxwin
4. Annika Tähtinen EGU Open Sprint finaali, 280 m, L1-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Little Brillo28.3 kg1-16.60L116.87 m/s
2Alces33.6 kg3-16.92L216.55 m/s+ 5.30 m
3August32.7 kg5-17.14L316.34 m/s+ 8.82 m
4Daenerys Targaryen27.4 kg6-17.37L516.12 m/s+ 12.41 m
5Mandys Crystal28.2 kg4-17.98L715.57 m/s+ 21.49 m
PCapes' Shadow-2-L0 m/s
Bling It On - Pure Golden
Om: Ilkka Virta & Ulla Saxen Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
5. Nutrolin Open finaali, 350 m, L1-3 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Dealer16.1 kg1-22.01L115.90 m/s
2Devil17.1 kg6-22.72L215.40 m/s+ 10.94 m
3Happy Pancake14.5 kg2-22.76L215.38 m/s+ 11.53 m
4Road Runner14.0 kg3-22.83L215.33 m/s+ 12.57 m
5Friendly Face16.9 kg5-22.95L215.25 m/s+ 14.34 m
6Happy Ramon17.4 kg4-23.17L315.11 m/s+ 17.52 m
Sylvester Stallone - Gipsy
Om: Harri Koivula Kasv: Jari Forsstén, Indian Hill's
6. Sijoituslähtö, 350 m, L1-1 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Rattlesnake19.8 kg1-21.89L115.99 m/sRE
2Happy Joe16.8 kg3-22.50L115.56 m/s+ 9.49 m
3Eternal Flame16.8 kg4-22.63L115.47 m/s+ 11.44 m
Like It Bohemia Snap Dog - Francis Z Osirisova Domu
Om: Jari Forsstén Kasv: Antoinette Wiwenes, Oochigeas
7. Back on Track Special, 480 m, L2-4 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Dreamcatcher12.5 kg1-5.9231.72L215.13 m/s
2Evaki14.4 kg2-6.0932.57L414.74 m/s+ 12.53 m
3Zaphod Beeblebrox21.3 kg3-6.1532.69L414.68 m/s+ 14.24 m
Sylvester Stallone - Gypsy
Om: Noora & Mikko Säe Kasv: Jari Forsstén, Indian Hill's
8. Viirukka Open, 480 m, K2-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Gulo28.9 kg1-5.7529.14K216.47 m/s
2Where's Hombre35.5 kg3-5.9129.20K216.44 m/s+ 0.99 m
3Saffron Pear29.0 kg5-5.7129.34K316.36 m/s+ 3.27 m
4Ygritte29.8 kg4-5.9431.43K715.27 m/s+ 34.97 m
5Smaug31.4 kg2-5.9431.44K715.27 m/s+ 35.11 m
Joe Cool - Columba
Om: Arto Kovanen Kasv: Arto Kovanen, Fast Friends

Paluu kauden 2020 kilpailuihin