Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
Tampere päivä / Masters ja OaksTampereTSGK30.09.2018
1. Indian Hill's WCCC L3-L5, ae1, 480 m, L3-4 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Heart's Delight14.1 kg4-32.62L314.71 m/s
2Aragon16.9 kg1-32.70L314.68 m/s+ 1.17 m
3Gipsy13.0 kg3-33.32L414.41 m/s+ 10.08 m
PHurricane-2-L0 m/s
Brona - BJ-Martta
Om: Kati Soininen Kasv: Hanna Vuorinen, Apple Garden's
2. Indian Hill's WCCC L3-L5, 480 m, L2-4 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Jolie11.7 kg2-6.0432.03L214.99 m/s
2WT-Carita17.5 kg3-6.1132.65L314.70 m/s+ 9.11 m
3Erebor16.4 kg6-6.0832.65L314.70 m/s+ 9.11 m
4James Bond17.2 kg1-6.1733.21L414.45 m/s+ 17.06 m
Elko River - Hulabaloo
Om: Niina & Jorma Mäkinen Kasv: A. Ruotsalo, Maxwin
3. Golden Eagle Sijoituslähtö, 480 m, K5-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Lovejoy36.0 kg6-5.8329.70K516.16 m/s
2Saffron Pear28.3 kg3-6.3329.93K616.04 m/s+ 3.69 m
3Capes' Shadow28.5 kg4-5.7930.04K615.98 m/s+ 5.43 m
4Wild Victoria26.5 kg5-5.7930.32K715.83 m/s+ 9.82 m
DSmile Of Joy28.0 kg1-K0 m/s
Bling It On - Joynight
Om: Minna Raila Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
4. Indian Hill's WCCC L6-L7, Finaali, 480 m, L5-7 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Love At First Sight12.2 kg5-6.1933.70L514.24 m/s
2Highway Star8.8 kg6-6.4034.62L713.86 m/s+ 12.76 m
3Alexander McQueen16.7 kg1-6.6435.64L713.47 m/s+ 26.13 m
Wall-E Of Goldenblue - Ginetta
Om: Noora & Mikko Säe Kasv: , Marakaya's
5. Golden Eagle Oaks, Finaali, 480 m, K2-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Shout Shout Joy27.0 kg6-5.7028.98K216.56 m/s
2Capes' Snow Trooper27.5 kg2-5.7229.05K216.52 m/s+ 1.16 m
3The Spitfire26.0 kg1-5.6429.31K316.38 m/s+ 5.40 m
4Miss Suomi31.8 kg5-5.8529.70K516.16 m/s+ 11.64 m
5Arya Stark30.9 kg4-5.8929.85K516.08 m/s+ 13.99 m
6Finnish Snowpearl27.5 kg3-5.8030.00K616.00 m/s+ 16.32 m
Bling It On - Joynight
Om: Reija & Jouni Kiiski Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
6. Golden Eagle Masters, Finaali, 480 m, L1-2 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Hoover19.5 kg2-5.7330.24L115.87 m/s
2Tony Stark20.7 kg3-5.9231.54L115.22 m/s+ 19.78 m
3Mörkö16.5 kg4-6.1231.95L215.02 m/s+ 25.69 m
Orlando - Roana
Om: Michel Willén Kasv: Ivo Widziolek, Supersonic
7. Golden Eagle Masters, Finaali, 480 m, K2-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Punaluu Black35.1 kg4-5.6829.02K216.54 m/s
2Azure33.3 kg6-5.6429.09K216.50 m/s+ 1.16 m
3Huge Joy30.5 kg1-5.9129.32K316.37 m/s+ 4.91 m
4Pavo31.3 kg2-5.7029.36K316.35 m/s+ 5.56 m
5Wai Wai32.9 kg3-5.6630.13K615.93 m/s+ 17.68 m
Bling It On - Hula Girl
Om: Leila & Keijo Salonen Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
8. Indian Hill's WCCC L1-L2, Finaali, 480 m, L1-2 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Odd Molly18.8 kg6-5.9731.15L115.41 m/s
2Fairytale II13.5 kg2-5.9831.27L115.35 m/s+ 1.84 m
3Friendly Face16.8 kg5-6.0731.37L115.30 m/s+ 3.37 m
4Eternal Flame17.6 kg3-6.0531.73L115.13 m/s+ 8.77 m
5Energico15.6 kg4-5.9732.17L214.92 m/s+ 15.22 m
6Eagle17.2 kg1-6.1232.27L214.87 m/s+ 16.66 m
Wilson - Pepsi Bell
Om: Michel Willén Kasv: Rikke Bankov, Rikke Bankov
9. Golden Eagle Sijoituslähtö, 280 m, L2-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Rojotango36.0 kg2-17.08L216.39 m/s
2Capes' Blue Fire27.3 kg1-17.73L615.79 m/s+ 10.27 m
Silvereye - Neytiri
Om: Minna Raila Kasv: Inari Wallenius, Whiskers
10. Golden Eagle Sijoituslähtö , 280 m, L1-2 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Sylvester Stallone14.4 kg1-18.17L115.41 m/s
2Jedi14.4 kg2-18.40L215.22 m/s+ 3.50 m
Voodoo Talk At Kentfield - Hilton
Om: Johanna Jäntti & Johanna Kakko Kasv: Sari Salminen, Nopurin
11. Golden Eagle Sijoituslähtö, Veteraanit, 280 m, L3-5 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Ankaa13.7 kg1-18.75L314.93 m/s
2Soulman17.3 kg6-19.12L414.64 m/s+ 5.42 m
3Savannah13.3 kg2-19.45L514.40 m/s+ 10.08 m
Viktor - Amy
Om: Hanna Vuorinen & Sami Kytömäki Kasv: Sona Struharikova, Speedy Star
12. Golden Eagle Sijoituslähtö, 280 m, L3-4 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Jade12.0 kg3-18.77L314.92 m/s
2Isadora10.1 kg1-18.92L414.80 m/s+ 2.22 m
Elko River - Hulabaloo
Om: Pasi & Helena Malinen Kasv: A. Ruotsalo, Maxwin
13. Golden Eagle Sijoituslähtö, 280 m, L4-6 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1CA-Waldemar15.2 kg3-18.95L414.78 m/s
2TeeTee17.5 kg1-19.40L514.43 m/s+ 6.49 m
3Christmas Flake13.0 kg6-19.61L614.28 m/s+ 9.42 m
Amom - WT-Carita
Om: Ulla Saxen, Ilkka Virta, Björn Saxen Kasv: Eeva&Lasse Salmela, Weikotin
14. Golden Eagle Sijoituslähtö, 350 m, L2-3 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Adventure17.4 kg2-22.95L215.25 m/s
2Jali18.8 kg4-23.18L315.10 m/s+ 3.47 m
3Lucky Strike14.0 kg3-23.21L315.08 m/s+ 3.92 m
Unfollowed - Claim To Fame
Om: Riikka Linnala Kasv: Sjannet Drenth, Of The Noace
17. Soolokoejuoksu, 480 m, K5-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Smaug29.0 kg3-5.8629.84K516.09 m/s
Klang - Saphira
Om: Helmi Rahikainen Kasv: Päivi Vähäkoski, Racing Dragons

Paluu kauden 2018 kilpailuihin