Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
Masters ja OAKS FinaalitHyvinkääEGU03.08.2010
1. Tampereen Urheiluhieroja Cup 2010, 280 m, L7-7 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Färiline10.8 kg3-19.73L714.19 m/s
2Barrichello17.1 kg2-19.89L714.08 m/s+ 2.25 m
3Billy The Kid14.2 kg1-19.99L714.01 m/s+ 3.64 m
Binki v. Dia-Robinne - Xl-Xafix
Om: P&J Stenroos Kasv: Mika Kaarto, Vikkelkint
2. Sijoitus, 280 m, L3-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Spin Of Billywig29.5 kg3-16.96L316.51 m/s
2Super Queen25.5 kg4-17.00L316.47 m/s+ 0.66 m
3Hasty Night27.7 kg2-17.21L416.27 m/s+ 4.07 m
4Hot'n Nasty27.5 kg6-17.27L416.21 m/s+ 5.03 m
5My Best Friend29.4 kg1-17.32L416.17 m/s+ 5.82 m
Extra Dividend - Pepperseepearl
Om: Aarne Hatakka Kasv: Minna Turunen, Nordic
3. Sijoitus, 280 m, L3-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Capes' Briskly28.4 kg4-17.03L316.44 m/s
2Christmas Lee31.0 kg1-17.25L416.23 m/s+ 3.57 m
3Wienseewinner29.2 kg6-17.27L416.21 m/s+ 3.89 m
4Sunny Boy32.9 kg3-17.51L515.99 m/s+ 7.68 m
PShake Baby Shake-2-L0 m/s
Elite State - Armani Pearl
Om: Susanna Iskanius Kasv: Hannu Niemi, Top Vision
4. Kenneltarvike Teemer Special, 480 m, L4-6 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Al Capone14.9 kg3-33.13K414.49 m/s
2Dobri13.5 kg2-33.53K614.32 m/s+ 5.73 m
3Alfred14.5 kg4-33.55K614.31 m/s+ 6.01 m
Mustapelle - Bam-Bam
Om: Joona Gynther Kasv: Ari Antikainen, Beschutzer
5. Sijoitus, 480 m, K3-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Dullahan32.1 kg1-29.47K316.29 m/s
2Purple Heart29.3 kg5-29.48K316.28 m/s+ 0.16 m
3Koonunga Hill33.3 kg4-29.85K516.08 m/s+ 6.11 m
4She Did It28.7 kg6-29.93K516.04 m/s+ 7.38 m
5Little Grey25.6 kg3-30.38K715.80 m/s+ 14.38 m
DKick Back33.4 kg2-K0 m/s
Kansil O Kee - Countrywide Vin
Om: Mira Välimäki Kasv: Riikka Huoman, Beevale
6. Espoon Eläinsairaala Championship 2010 finaali, 480 m, L1-5 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Panthera14.0 kg2-32.05K114.98 m/s
2Felonia13.5 kg1-33.20K514.46 m/s+ 16.63 m
3CD-Espresso11.9 kg3-33.23K514.44 m/s+ 17.04 m
Aky-Lucky - Ariel
Om: Sari Ja Jyrki Salminen Kasv: , Macarenan
7. Eläinsairaala Aisti OAKS Finaali, 480 m, K2-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Lips25.5 kg1-29.12K216.48 m/s
2Capes' Francine26.9 kg3-29.16K216.46 m/s+ 0.66 m
3Lepus25.9 kg6-29.28K216.39 m/s+ 2.62 m
4Wild Cherrie28.7 kg2-29.44K316.30 m/s+ 5.22 m
5Moonshine Dark29.7 kg5-29.57K316.23 m/s+ 7.30 m
6Quickstep28.4 kg4-29.58K416.23 m/s+ 7.46 m
Solve The Puzzle - Pepperseepearl
Om: Tapio Veteläinen Kasv: Minna Turunen, Nordic
8. Sijoitus, 480 m, K1-3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Colorado Coyote32.7 kg3-28.70K116.72 m/s
2Black King34.1 kg1-29.28K216.39 m/s+ 9.51 m
3Johnny Was33.4 kg2-29.36K316.35 m/s+ 10.79 m
4Texas Teaser34.2 kg4-29.43K316.31 m/s+ 11.91 m
PGalway Pipe-6-K0 m/s
Droopys Scholes - Droopys Maple
Om: Mira Välimäki & Noora Kotiranta Kasv: Pekka Vuoriluoma, Greysport
9. Espoon Eläinsairaala Masters 2010 finaali, 480 m, L1-5 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Icepower19.7 kg3-31.90K115.05 m/s
2Erasmus16.8 kg1-32.07K114.97 m/s+ 2.54 m
3Ekspertti16.0 kg6-32.64K314.71 m/s+ 10.88 m
4Big Silver19.4 kg5-32.69K314.68 m/s+ 11.60 m
5Zephyros15.7 kg2-33.16K514.48 m/s+ 18.24 m
6El Diablo13.4 kg4-33.23K514.44 m/s+ 19.21 m
Chikiboum - Bacillius
Om: Aatu & Tea Toivanen Kasv: Antoinette Wiwenes, Oochigeas
10. Vetcare Masters Finaali, 480 m, K1-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Notos36.1 kg4-28.51K116.84 m/s
2Kaikias33.8 kg5-28.95K116.58 m/s+ 7.30 m
3Lupus33.1 kg2-29.23K216.42 m/s+ 11.82 m
4Lil' Bit Of Pixie32.0 kg6-29.29K216.39 m/s+ 12.78 m
5Bend Down Low32.5 kg1-29.59K416.22 m/s+ 17.52 m
6Alabama Ali29.6 kg3-29.93K516.04 m/s+ 22.77 m
Solve The Puzzle - Pepperseepearl
Om: Tuija&Esa Wasenius Kasv: Minna Turunen, Nordic
11. Trial, 480 m, K- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Eijas Choice32.0 kg1-28.76K16.69 m/s
Crash - Chosen Way
Om: Eija Mäki&Aarne Hatakka Kasv: , Malcom Riley
12. Trial, 480 m, K- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Nevada Neo35.2 kg6-29.59K16.22 m/s
Droopys Scholes - Droopys Maple
Om: S.Paasivirta & R.Koskinen Kasv: Pekka Vuoriluoma, Greysport
13. Trial, 280 m, L- (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Picasso15.8 kg1-18.66L15.01 m/s
Aky-Lucky - Ariel
Kasv: , Macarenan
14. Soolokoe, 480 m, K- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
Capes' Arrowhawk36.9 kg3-29.74K16.14 m/s
-

Paluu kauden 2010 kilpailuihin