Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
Hyvinkää Masters ja OAKS alkueräHyvinkääEGU17.07.2010
1. Masters ae 1, 480 m, L- (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Big Silver18.6 kg5-32.66K14.70 m/s
2El Diablo13.2 kg4-33.29K14.42 m/s+ 9.08 m
3Dobri13.4 kg1-33.34K14.40 m/s+ 9.79 m
4Al Capone14.9 kg3-33.35K14.39 m/s+ 9.93 m
5Alfred13.7 kg2-33.48K14.34 m/s+ 11.76 m
Bennet aus Dem Gnomenhain - Xl-xena
Om: Kari Tuomola Kasv: , Ari Antikainen
2. Masters ae 2, 480 m, L- (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Ekspertti16.3 kg6-32.25K14.88 m/s
2Erasmus16.4 kg3-32.28K14.87 m/s+ 0.45 m
3Fantom14.6 kg1-32.53K14.76 m/s+ 4.13 m
4Icepower20.1 kg4-32.66K14.70 m/s+ 6.03 m
5Zephyros15.4 kg2-33.13K14.49 m/s+ 12.75 m
Dexter Aus Dem Gnomenhain - Lifestyle
Om: Hanna Vuorinen & Sami Kytömäki Kasv: H Virtanen, Lekurin
3. Sijoitus, 280 m, L3-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1My Best Friend29.4 kg430.00 EUR17.09L316.38 m/s
2Karisma29.1 kg120.00 EUR17.23L416.25 m/s+ 2.28 m
3Christmas Lee30.5 kg210.00 EUR17.50L516.00 m/s+ 6.56 m
4Sunny Boy32.9 kg3-17.63L615.88 m/s+ 8.58 m
Premier County - Never Sorry
Om: Noora Kotiranta Kasv: Markus Laios&Pia Saxbäck, Salama-Racing
4. Sijoitus, 280 m, L2-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Johnny Was32.8 kg140.00 EUR16.88L216.59 m/s
2Spitfire34.5 kg425.00 EUR17.02L316.45 m/s+ 2.30 m
3All I Know26.6 kg215.00 EUR17.21L416.27 m/s+ 5.37 m
4King Bee36.6 kg3-17.37L416.12 m/s+ 7.90 m
5Texas Teaser34.4 kg5-17.42L516.07 m/s+ 8.68 m
6Deuces Wild32.0 kg6-17.56L515.95 m/s+ 10.84 m
Snowy Joey - Want More
Om: Tuija&Esa Wasenius Kasv: Riikka Huoman, Beevale
5. OAKS ae 1, 480 m, K1-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Capes' Francine27.4 kg3-29.14K116.47 m/s
2Wild Cherrie28.4 kg1-29.36K216.35 m/s+ 3.60 m
3Purple Heart28.7 kg5-29.49K316.28 m/s+ 5.70 m
4Little Grey25.8 kg2-29.87K416.07 m/s+ 11.73 m
5Swing Of Snidget25.1 kg6-29.89K416.06 m/s+ 12.04 m
Brett Lee - Borna Castle
Om: Hannu Niemi Kasv: Hannu Niemi, Top Vision
6. OAKS ae 2, 480 m, K3-3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Lips25.9 kg1-29.51K316.27 m/s
2Quickstep27.9 kg5-29.57K316.23 m/s+ 0.97 m
3Capes' Briskly28.0 kg4-29.59K316.22 m/s+ 1.30 m
4Hasty Night27.8 kg2-29.67K316.18 m/s+ 2.59 m
5Whitewish27.0 kg3-K0 m/s
PLady Legend-6-K0 m/s
Solve The Puzzle - Pepperseepearl
Om: Tapio Veteläinen Kasv: Minna Turunen, Nordic
7. OAKS ae 3, 480 m, K4-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Lepus26.1 kg5-29.87K416.07 m/s
2Moonshine Dark29.7 kg4-29.94K416.03 m/s+ 1.12 m
3Oya23.9 kg2-30.00K516.00 m/s+ 2.08 m
4Wind Of Veela25.4 kg1-30.11K515.94 m/s+ 3.83 m
5She Did It27.5 kg6-30.29K615.85 m/s+ 6.66 m
6Montana Molly26.1 kg3-30.47K715.75 m/s+ 9.45 m
Dreammaker - Bardic Queen
Om: Arto Kovanen Kasv: Arto Kovanen, Fast Friends
8. Sijoitus, 480 m, K2-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Spin Of Billywig29.7 kg240.00 EUR29.39K216.33 m/s
2Dullahan31.2 kg125.00 EUR29.52K316.26 m/s+ 2.11 m
3Herself25.0 kg415.00 EUR29.98K516.01 m/s+ 9.45 m
4Special Dozen32.6 kg3-30.32K615.83 m/s+ 14.72 m
5Super Queen24.6 kg5-30.49K715.74 m/s+ 17.32 m
6Nevada Neo35.2 kg6-30.79K715.59 m/s+ 21.83 m
Extra Dividend - Pepperseepearl
Om: Aarne Hatakka Kasv: Minna Turunen, Nordic
9. Masters ae 1, 480 m, K1-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Bend Down Low30.8 kg1-29.14K116.47 m/s
2Lil' Bit Of Pixie31.4 kg5-29.20K216.44 m/s+ 0.99 m
3Kaikias33.2 kg3-29.25K216.41 m/s+ 1.81 m
4Colorado Coyote32.3 kg2-29.37K216.34 m/s+ 3.76 m
5Lively Mumble32.4 kg4-29.71K416.16 m/s+ 9.21 m
6Wienseewinner28.9 kg6-29.71K416.16 m/s+ 9.21 m
Snowy Joey - Want More
Om: Riikka Huoman Kasv: Riikka Huoman, Beevale
10. Masters ae 2, 480 m, K1-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Notos-6-28.77K116.68 m/s
2Lupus-1-29.52K316.26 m/s+ 12.20 m
3Alabama Ali-4-29.69K416.17 m/s+ 14.87 m
4Koonunga Hill-5-30.10K515.95 m/s+ 21.21 m
KEijas Choice-2-K0 m/s
KKick Back-3-K0 m/s
Solve The Puzzle - Pepperseepearl
Om: Tuija&Esa Wasenius Kasv: Minna Turunen, Nordic
11. Soolokoe, 480 m, K- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Shake Baby Shake-3-29.77K16.12 m/s
He Said So - Cream'em Mate
Om: Susanna Iskanius Kasv: Hannu Niemi, Top Vision
12. Soolokoe, 480 m, K- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Capes' Morrigan-3-30.11K15.94 m/s
Snowy Joey - Armani Pearl
Om: M&J Jauhiainen & T. Malvisalo Kasv: Hannu Niemi, Top Vision
13. Trial, 280 m, L- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
Bittersweet-3-L0 m/s
-
14. Trial, 280 m, L- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
Never Say Never-3-L0 m/s
-

Paluu kauden 2010 kilpailuihin