Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
Raila Laineen muistokilpailuTampereTSGK23.05.2010
1. Tampereen Urheiluhierojakoulu Cup 2010, 1. osakilpailu, 280 m, L- (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Billy The Kid14.1 kg125.00 EUR19.73L14.19 m/s
2Barrichello16.9 kg210.00 EUR19.87L14.09 m/s+ 1.97 m
3Elegant10.8 kg6-20.03L13.98 m/s+ 4.19 m
Xamboy - Xl-xena
Om: K-J Keltakangas Kasv: I Leskinen, Speed On
2. Sijoituslähtö, 280 m, L3-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Spin Of Billywig29.2 kg235.00 EUR17.13L316.35 m/s
2My Best Friend30.9 kg315.00 EUR17.14L316.34 m/s+ 0.16 m
3Wienseewinner29.8 kg510.00 EUR17.29L416.19 m/s+ 2.59 m
4Hot'n Nasty27.6 kg6-17.30L416.18 m/s+ 2.75 m
5Christmas Lee30.0 kg1-17.55L515.95 m/s+ 6.70 m
PGot To Know30.9 kg4-L0 m/s
Extra Dividend - Pepperseepearl
Om: Aarne Hatakka Kasv: Minna Turunen, Nordic
3. Sijoituslähtö, 280 m, L6-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
MSunny Boy33.1 kg2-L0 m/s
MMontana Molly27.1 kg4-L0 m/s
MDublinseedealer26.9 kg6-L0 m/s
MBlue Eyed Bree27.0 kg1-L0 m/s
MLittle Grey28.7 kg3-L0 m/s
0Cypress Jack33.1 kg5-L60 m/s
-
4. Nopurin Cup 2010, 2. Osakilpailu, 350 m, L2-4 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Fantom15.9 kg135.00 EUR23.48L214.91 m/s
2Big Silver19.5 kg415.00 EUR23.54L214.87 m/s+ 0.89 m
3Ekspertti16.6 kg510.00 EUR23.86L314.67 m/s+ 5.57 m
4Al Capone14.2 kg2-24.00L414.58 m/s+ 7.58 m
5El Diablo13.4 kg3-24.14L414.50 m/s+ 9.57 m
Old Road's Chayenne - Zippy
Om: P&J Stenroos Kasv: , Antti&Jatta Ruotsalo
5. Pirkanmaan Sähköapu Cup 2010 , 2. Osakilpailu, 350 m, L3-6 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1NN-Napoleon16.5 kg330.00 EUR23.61L314.82 m/s
2Zephyros15.8 kg215.00 EUR23.78L314.72 m/s+ 2.50 m
3Nadine13.9 kg6-24.12L414.51 m/s+ 7.40 m
4Alfred14.8 kg1-24.54L614.26 m/s+ 13.26 m
Conrad - JX-Beatrix
Om: Ulla Saxen Kasv: Tarja Seppänen, Kiiturin
6. Raila Laineen muistokilpailu, 480 m, K1-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Notos37.9 kg5120.00 EUR28.86K116.63 m/s
2Moolah Bonza26.2 kg480.00 EUR28.98K116.56 m/s+ 1.99 m
2Jaguarseejunior28.1 kg380.00 EUR28.98K116.56 m/s+ 1.99 m
4Boreas32.6 kg630.00 EUR29.14K116.47 m/s+ 4.61 m
5Eijas Choice32.4 kg130.00 EUR29.73K416.15 m/s+ 14.05 m
6Black King35.0 kg230.00 EUR30.03K515.98 m/s+ 18.70 m
Solve The Puzzle - Pepperseepearl
Om: Tuija&Esa Wasenius Kasv: Minna Turunen, Nordic
7. Sijoituslähtö, 480 m, K4-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Dullahan33.1 kg140.00 EUR29.70K416.16 m/s
2Colorado Coyote34.3 kg520.00 EUR29.91K416.05 m/s+ 3.37 m
3King Bee37.5 kg410.00 EUR30.08K515.96 m/s+ 6.06 m
4Special Dozen32.7 kg3-30.18K515.90 m/s+ 7.63 m
5Flamenco26.6 kg6-30.28K615.85 m/s+ 9.19 m
6Mohican33.3 kg2-30.29K615.85 m/s+ 9.35 m
Kansil O Kee - Countrywide Vin
Om: Mira Välimäki Kasv: Riikka Huoman, Beevale
8. Sijoituslähtö, 480 m, K3-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Alabama Ali29.9 kg135.00 EUR29.45K316.30 m/s
2Louis Blue36.0 kg315.00 EUR29.55K316.24 m/s+ 1.62 m
3Koonunga Hill32.9 kg610.00 EUR29.87K416.07 m/s+ 6.75 m
4Hey Henry Hey35.1 kg4-29.92K416.04 m/s+ 7.54 m
5Black Widow29.0 kg2-30.71K715.63 m/s+ 19.69 m
Droopys Scholes - Droopys Maple
Om: Greysport Racing Team Kasv: Pekka Vuoriluoma, Greysport
9. Trial, 280 m, L- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Capes' Francine27.4 kg3-17.23L16.25 m/s
Brett Lee - Borna Castle
Om: Hannu Niemi Kasv: Hannu Niemi, Top Vision
10. Trial, 280 m, L- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Lil' Bit Of Pixie33.0 kg6-16.94L16.53 m/s
Extra Dividend - Pepperseepearl
Om: Minna& Mona Turunen Kasv: Minna Turunen, Nordic
11. Trial, 280 m, L- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Dog Hallelujah29.9 kg1-17.18L16.30 m/s
Borna Pilot - Kick On Jenny
Om: Greysport Racing Team Kasv: , Toni Rämö
12. Trial, 280 m, L- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1All I Know26.6 kg1-17.65L15.86 m/s
Hasty Henry - Joyful Hawk
Om: Riikka Timgren Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
13. Soolokoe, 480 m, K- (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
HBlack Wishbone22.7 kg1-K0 m/s
-

Paluu kauden 2010 kilpailuihin