Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
Raila Laineen muistokilpailuTampereTSGK19.07.2009
1. Sijoitus, 280 m, L (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Power Pilot32.8 kg640.00 EUR0.000.00L00 m/s
2My Best Friend30.1 kg320.00 EUR0.000.00L00 m/s
3All I Know26.6 kg210.00 EUR0.000.00L00 m/s
4Paddy Cool31.4 kg4-0.000.00L00 m/s
5Wienseewinner30.8 kg1-0.000.00L00 m/s
6Good As Gloria28.4 kg5-0.000.00L00 m/s
Borna Pilot - High Five
Om: Sakari Mäntylä 2 Kasv: Arto Kovanen, Fast Friends
2. Sijoitus, 280 m, L (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Hey Henry Hey36.0 kg4-0.0017.18L416.30 m/s
2Peter Pan28.8 kg3-0.0017.46L516.04 m/s+ 4.49 m
3High Level23.1 kg1-0.0017.75L615.77 m/s+ 8.99 m
Hasty Henry - Bambi
Om: Satu-Vilma Härmä Kasv: , Quantico
3. Sijoitus, 280 m, L (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Billy The Kid13.8 kg2-0.000.00L00 m/s
2Barrichello16.2 kg1-0.000.00L00 m/s
3Elegant10.6 kg3-0.000.00L00 m/s
Xamboy - Xl-xena
Om: K-J Keltakangas Kasv: I Leskinen, Speed On
4. Lempimuona Cup 3. osakilpailu, 350 m, L (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Big Silver18.4 kg4-0.0023.39K314.96 m/s
2Terminator15.0 kg5-0.0023.43K314.94 m/s+ 0.60 m
3Panthera14.0 kg3-0.0023.61K314.82 m/s+ 3.26 m
4BB-King Creole14.8 kg1-0.0023.81K414.70 m/s+ 6.17 m
5El Diablo12.6 kg2-0.0023.83K414.69 m/s+ 6.46 m
Bennet aus Dem Gnomenhain - Xl-xena
Om: Kari Tuomola Kasv: , Ari Antikainen
5. Pirkanmaan Yrittäjät Cup 3. osakilpailu, 350 m, L (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Ekspertti16.2 kg3-0.0023.56K314.86 m/s
2El Tiempo12.5 kg1-0.0023.74K414.74 m/s+ 2.65 m
3Narda12.1 kg2-0.0024.40K614.34 m/s+ 12.05 m
Dexter Aus Dem Gnomenhain - Lifestyle
Om: Hanna Vuorinen & Sami Kytömäki Kasv: H Virtanen, Lekurin
6. Lempimuona Cup 3. osakilpailu, 350 m, L (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Fantom15.4 kg4-0.0023.33K215.00 m/s
2Felonia12.4 kg3-0.0023.43K314.94 m/s+ 1.49 m
3Dobri13.6 kg1-0.0024.04K514.56 m/s+ 10.34 m
4Zephyros15.1 kg2-0.0024.10K514.52 m/s+ 11.18 m
Old Road's Chayenne - Zippy
Om: P&J Stenroos Kasv: , Antti&Jatta Ruotsalo
7. Sijoitus, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Colorado Coyote35.3 kg3-0.0029.25K316.41 m/s
2Dittany27.7 kg2-0.0029.64K416.19 m/s+ 6.32 m
3Radiant Midwife28.6 kg1-0.0029.71K516.16 m/s+ 7.43 m
PDevil May Care0.0 kg4-0.000.00K00 m/s
Droopys Scholes - Droopys Maple
Om: Mira Välimäki & Noora Kotiranta Kasv: Pekka Vuoriluoma, Greysport
8. Raila Laineen muistokilpailu, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Black King33.7 kg1-0.0029.18K316.45 m/s
2Eijas Choice32.7 kg4-0.0029.43K416.31 m/s+ 4.08 m
3King Bee35.7 kg5-0.0029.49K416.28 m/s+ 5.05 m
4Alabama Ali30.5 kg3-0.0029.98K616.01 m/s+ 12.81 m
5Dog Hallelujah30.2 kg2-0.0030.15K615.92 m/s+ 15.44 m
Hasty Henry - High Sky
Om: Olavi Hakala Kasv: Pekka Vuoriluoma, Greysport
9. Sijoitus, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Bittersweet31.4 kg5-0.0029.32K316.37 m/s
2Nevada Neo34.7 kg6-0.0029.37K316.34 m/s+ 0.82 m
3Capes' Briskly29.1 kg3-0.0029.89K516.06 m/s+ 9.15 m
4Piece Of Hope28.2 kg2-0.0029.94K616.03 m/s+ 9.94 m
5Rhodonite27.6 kg4-0.0029.96K616.02 m/s+ 10.25 m
Hasty Henry - Joyful Hawk
Om: Johanna & Hannu Tunkkari Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up synd.
10. Sijoitus, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Mohican33.2 kg6-0.0029.80K516.11 m/s
2Montana Molly27.2 kg3-0.0029.98K616.01 m/s+ 2.88 m
3Capes' Thelma30.9 kg2-0.0030.14K615.93 m/s+ 5.41 m
4Chippewa26.6 kg1-0.0030.82K715.57 m/s+ 15.89 m
Mr Moose - Funky Fire
Om: Terttu Broman & Arto Valonen Kasv: Jouni Toivoniemi, Fireline
11. Trial, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Never Say Never33.7 kg3-0.0029.09K216.50 m/s
Roanokee - Droopys Maple
Om: Johanna & Hannu Tunkkari Kasv: Markus Laios&Pia Saxbäck, Salama-Racing
12. Trial, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Got To Know30.4 kg1-0.0030.51K715.73 m/s
Crash - Perplexity
Om: Raisa Partala Kasv: , Eleanora Riley
13. Trial, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Anna Lee25.5 kg1-0.0029.38K316.34 m/s
Kansil O Kee - Countrywide Vin
Om: Riikka & Vesa-Matti Pekkinen Kasv: Riikka Huoman, Beevale
14. Trial, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Blue Eyed Bree26.5 kg1-0.0029.75K516.13 m/s
Kansil O Kee - Countrywide Vin
Om: Teija Lehtoranta & Kai Vavuli Kasv: Riikka Huoman, Beevale
15. Trial, 280 m, L (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Louis Blue36.1 kg3-0.0017.23L416.25 m/s
Tucks Mein - Waptex
Om: Viara Gentchev Kasv: Thomas O Conner & Jim Kelly, Thomas O Conner & Jim Kelly
16. Trial, 280 m, L (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Lively Mumble32.8 kg3-0.0017.15L316.33 m/s
Frank's Pro Gold - Raven Heart
Om: Noora&Petri Seppälä Kasv: Hannu Niemi, Top Vision
17. Trial, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Sugarcane32.4 kg3-0.0030.36K715.81 m/s
Isa's Star - Southern Comfort
Om: Raisa ja Esa Partala Kasv: Mari & Asmo Porma, Rabbit Rush
18. Soolokoejuoksu, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
xDullahan0.0 kg3-0.0029.50K416.27 m/s
-
19. Soolokoejuoksu, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
xBlack Widow0.0 kg3-0.0030.33K715.83 m/s
-

Paluu kauden 2009 kilpailuihin