Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
Raila Laineen MuistokilpailuTampereTSGK08.06.2008
1. Veteraani, 280 m, L2-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Isas Star35.8 kg235.00 EUR0.0017.25L316.23 m/s
2Hawk Annikka25.2 kg115.00 EUR2.0017.46L416.04 m/s+ 3.37 m
3Sorija28.1 kg510.00 EUR0.0017.49L516.01 m/s+ 3.84 m
4Hazelwood29.2 kg6-0.0017.69L515.83 m/s+ 6.96 m
5Doped Hope25.6 kg3-0.0017.74L615.78 m/s+ 7.73 m
Beyond The Stars - Mount Isa
Om: Leila & Keijo Salonen Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
2. Sijoitus, 280 m, L2-7 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Billy The Kid14.2 kg135.00 EUR0.0019.08L414.68 m/s
2Elegant11.2 kg515.00 EUR0.0019.41L514.43 m/s+ 4.76 m
3Barrichello17.2 kg210.00 EUR0.0019.41L514.43 m/s+ 4.76 m
4Färiline11.7 kg4-0.0019.46L614.39 m/s+ 5.47 m
5Spicegirl15.2 kg3-0.0019.97L714.02 m/s+ 12.48 m
Xamboy - Xl-xena
Om: K-J Keltakangas Kasv: I Leskinen, Speed On
3. Sijoitus, 280 m, L1-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Never Say Never34.3 kg240.00 EUR0.0016.96L216.51 m/s
2Tigerseethunder25.8 kg120.00 EUR0.0017.43L416.06 m/s+ 7.55 m
3Flamenco27.1 kg610.00 EUR0.0017.48L416.02 m/s+ 8.33 m
4Got To Know30.9 kg3-0.0017.80L615.73 m/s+ 13.21 m
LBlue Oyster25.2 kg4-0.000.00L00 m/s
PBeeseehappy0.0 kg5-0.000.00L00 m/s
Roanokee - Droopys Maple
Om: Johanna & Hannu Tunkkari Kasv: Markus Laios&Pia Saxbäck, Salama-Racing
4. Sijoitus, 280 m, L5-8 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Franks Leader32.0 kg340.00 EUR0.0016.96L216.51 m/s
2Power Pilot32.5 kg620.00 EUR0.0017.23L316.25 m/s+ 4.39 m
3Dog Hallelujah29.2 kg210.00 EUR0.0017.41L416.08 m/s+ 7.24 m
4Dodder30.1 kg5-0.0017.51L515.99 m/s+ 8.79 m
5All The Way26.1 kg4-0.0018.01L715.55 m/s+ 16.32 m
LKetchup Jet34.0 kg1-0.000.00L00 m/s
Solve The Puzzle - Bens Leader
Om: Hannu Niemi Kasv: , Toni Rämö
5. Sijoitus, 280 m, L3-8 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Get On Top13.9 kg325.00 EUR0.0019.03L314.71 m/s
2Twister13.5 kg610.00 EUR0.0019.06L414.69 m/s+ 0.44 m
3Even Faster11.3 kg1-0.0019.61L614.28 m/s+ 8.28 m
Xantho-Vulture V.D. Spaarnemeu - Oochigea's Yadwiga
Om: Sari Lehtinen ja David Giraut Kasv: , Radka Simková
6. Sijoitus, 480 m, K2-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Mohican32.0 kg535.00 EUR0.0029.24K216.42 m/s
2Blue Eyed Bree27.2 kg415.00 EUR0.0029.65K416.19 m/s+ 6.64 m
3Baby Animal28.0 kg310.00 EUR0.0030.23K615.88 m/s+ 15.72 m
LBlack Domino33.0 kg2-0.000.00K00 m/s
Mr Moose - Funky Fire
Om: Terttu Broman & Arto Valonen Kasv: Jouni Toivoniemi, Fireline
7. Raila Laineen Muistokilpailu, 480 m, K1-3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Eijas Choice32.8 kg1130.00 EUR0.0028.74K116.70 m/s
2Spin Of Billywig30.5 kg590.00 EUR0.0029.56K316.24 m/s+ 13.32 m
3Arrival31.1 kg360.00 EUR0.0029.61K416.21 m/s+ 14.10 m
4Pharazon35.9 kg440.00 EUR0.0030.12K515.94 m/s+ 21.99 m
5Paddy Cool31.3 kg640.00 EUR0.0030.37K615.81 m/s+ 25.76 m
LBlue Henry33.0 kg2-0.000.00K00 m/s
Crash - Chosen Way
Om: Eija Mäki&Aarne Hatakka Kasv: , Malcom Riley
8. Sijoitus, 480 m, K7-8 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Swing Of Snidget25.4 kg635.00 EUR0.0029.39K316.33 m/s
2Wild Cherrie26.5 kg315.00 EUR0.0029.88K516.06 m/s+ 7.87 m
3Chippewa25.7 kg410.00 EUR0.0030.52K715.73 m/s+ 17.77 m
4Super Ball26.5 kg5-0.0030.59K715.69 m/s+ 18.83 m
5Jackpot Smile27.0 kg2-0.0031.10K715.43 m/s+ 26.39 m
Extra Dividend - Pepperseepearl
Om: Aleta Tuomala & Jussi Loukola Kasv: Minna Turunen, Nordic
9. Sijoitus, 480 m, K4-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Strip Poker26.0 kg435.00 EUR0.0029.69K416.17 m/s
2Karisma28.4 kg215.00 EUR0.0029.73K416.15 m/s+ 0.65 m
3Bittersweet30.3 kg610.00 EUR0.0029.80K416.11 m/s+ 1.77 m
4Daffodil25.2 kg3-0.0030.71K715.63 m/s+ 15.94 m
PThe Right Time0.0 kg1-0.000.00K00 m/s
Speed Messiah - Southern Comfort
Om: Mari Ja Asmo Porma2 Kasv: Mari & Asmo Porma, Rabbit Rush
10. 0-koira, 280 m, L5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1You Owe Me One26.9 kg3-0.0017.12L016.36 m/s
Mr Moose - Elbony Dingo
Om: Pekka Vuoriluoma Kasv: Inari Wallenius, Whiskers
11. 0-koira, 480 m, K6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
xSlim Shady0.0 kg3-0.000.00 00 m/s
-
12. 0-koira, 280 m, L6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
xPinkie Pie28.4 kg3-0.000.00L00 m/s
-
13. 0-koira, 480 m, K3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
xPiccolo34.9 kg3-0.000.00K00 m/s
-
14. Trial, 480 m, K3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Lil' Bit Of Pixie0.0 kg3-0.0029.69K416.17 m/s
Extra Dividend - Pepperseepearl
Om: Minna& Mona Turunen Kasv: Minna Turunen, Nordic
15. Trial, 480 m, K4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Fire Of Phoenix0.0 kg3-0.0029.29K216.39 m/s
Extra Dividend - Pepperseepearl
Om: Emilia & Samuli Hiltunen Kasv: Minna Turunen, Nordic
16. Trial, 480 m, K5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Nature Of Niffler33.2 kg3-0.0029.85K416.08 m/s
Extra Dividend - Pepperseepearl
Om: Emilia & Samuli Hiltunen Kasv: Minna Turunen, Nordic
17. Trial, 480 m, K8 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Yukon Gold29.0 kg3-0.0030.15K615.92 m/s
Roanokee - Droopys Maple
Om: Kari Kinnunen Kasv: Markus Laios&Pia Saxbäck, Salama-Racing
18. Trial, 480 m, K4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Dittany26.6 kg3-0.0030.23K615.88 m/s
Nearest The Pin - Watlala
Om: Tuomas Taimiaho Kasv: Marjo Sartovuo, Dainhillz
19. Harjoitus, 480 m, K8 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Anna Lee24.9 kg3-0.0029.62K016.21 m/s
Kansil O Kee - Countrywide Vin
Om: Riikka & Vesa-Matti Pekkinen Kasv: Riikka Huoman, Beevale
20. Trial, 280 m, L8 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
xSword Of Light0.0 kg3-0.000.00 00 m/s
-
21. Soolokoe, 350 m, L8 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Fantom0.0 kg3-0.0023.90L014.64 m/s
Old Road's Chayenne - Zippy
Om: P&J Stenroos Kasv: , Antti&Jatta Ruotsalo

Paluu kauden 2008 kilpailuihin