Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
Junior Derby ja GP aeTurkuTGK22.08.2004
1. Sijoitus veteraani, 325 m, L2-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Rittenhouse32.1 kg635.00 EUR0.0019.65L316.54 m/s
2Playboy31.2 kg415.00 EUR0.0019.79L316.42 m/s+ 2.30 m
3Pepsi Limit23.0 kg210.00 EUR0.0019.89L416.34 m/s+ 3.92 m
4Volare34.0 kg3-0.0020.28L616.03 m/s+ 10.10 m
5Black Rose30.7 kg1-0.0020.57L715.80 m/s+ 14.54 m
Bob Whizzer - Bunny Hug
Om: Kennel Run-Up Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
2. Sijoitus, 325 m, L1-3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Brightest Star33.9 kg130.00 EUR0.0019.20L116.93 m/s
2Icesurrender31.4 kg215.00 EUR0.0019.38L116.77 m/s+ 3.02 m
3Dundee28.3 kg3-0.0019.63L316.56 m/s+ 7.12 m
4Pie In The Sky29.3 kg4-0.0019.69L316.51 m/s+ 8.09 m
Beyond The Stars - Mount Isa
Om: Sakari Mäntylä 1 Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
3. Trukkitalo Special, 785 m, P1-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Funky Fire23.4 kg680.00 EUR0.0048.43P116.21 m/s
2Quite Capable30.0 kg240.00 EUR0.0049.48P215.86 m/s+ 16.66 m
3Princess Bale23.0 kg130.00 EUR0.0050.00P315.70 m/s+ 24.65 m
4Sandshrew25.7 kg3-0.0050.60P515.51 m/s+ 33.67 m
5Grv´s George29.8 kg5-0.0050.94P615.41 m/s+ 38.68 m
Jamella Prince - Limelight Guest
Om: Arctic Circle Team Kasv: , Eleanora Riley
4. Sijoitus, 495 m, K1-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Fortunate Son33.1 kg235.00 EUR0.0029.63K216.71 m/s
2Raven Heart26.6 kg415.00 EUR0.0029.80K216.61 m/s+ 2.82 m
3Southern Comfort27.2 kg110.00 EUR0.0029.94K316.53 m/s+ 5.13 m
4Wild Opera37.5 kg3-0.0030.17K416.41 m/s+ 8.86 m
5Proud Mary28.9 kg5-0.0030.41K516.28 m/s+ 12.70 m
Shogun Supreme - Hayling Island
Om: P&L Kukkonen2 Kasv: Jouni Toivoniemi, Fireline
5. Junior Derby ae1, 495 m, K1-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Happy Skipper33.2 kg4-0.0029.39K116.84 m/s
2Jim Free32.3 kg2-0.0029.77K216.63 m/s+ 6.32 m
3Jumping Jack35.1 kg6-0.0030.01K316.49 m/s+ 10.23 m
4Menoraketti37.9 kg1-0.0030.02K316.49 m/s+ 10.39 m
5Säkenöi Voimaa29.6 kg5-0.0030.35K416.31 m/s+ 15.66 m
6Suvitar29.7 kg3-0.0030.50K516.23 m/s+ 18.01 m
Beyond The Stars - The Other Finn
Om: Sari Ikonen Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
6. Junior Derby ae2 4V-1, 495 m, K1-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Beyond The Moon28.8 kg4-0.0029.49K116.79 m/s
2High Up27.6 kg2-0.0029.86K316.58 m/s+ 6.13 m
3Supreme Being34.2 kg3-0.0030.12K416.43 m/s+ 10.35 m
4Start Me Up30.7 kg1-0.0030.18K416.40 m/s+ 11.32 m
5Lady Jane26.1 kg6-0.0030.56K516.20 m/s+ 17.33 m
6High Spot29.6 kg5-0.0030.60K516.18 m/s+ 17.96 m
Beyond The Stars - The Other Finn
Om: Sanna Jalava Ja Tommi Jäppinen1 Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
7. Junior Derby ae3 4V-2, 495 m, K1-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Pepperseepearl25.9 kg2-0.0029.96K316.52 m/s
2Come On Top24.6 kg3-0.0030.14K416.42 m/s+ 2.96 m
3Kangaroo Ground34.9 kg5-0.0030.35K416.31 m/s+ 6.36 m
4High Five28.3 kg1-0.0030.44K516.26 m/s+ 7.81 m
5Want More23.9 kg4-0.0030.46K516.25 m/s+ 8.13 m
6Running Devil35.2 kg6-0.0030.79K616.08 m/s+ 13.34 m
Credit King - Tennessee Waltz
Om: Minna Turunen Kasv: , Anu Raappana
8. Junior Derby ae4 4V-3, 495 m, K1-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Little River32.6 kg5-0.0029.46K116.80 m/s
2Snow Storm30.7 kg2-0.0029.76K216.63 m/s+ 4.99 m
3High Spirit29.9 kg6-0.0029.88K316.57 m/s+ 6.96 m
4Hazelwood30.4 kg4-0.0030.38K516.29 m/s+ 14.99 m
5Fennelseeflash26.0 kg1-0.0030.42K516.27 m/s+ 15.62 m
6Blue Streak33.8 kg3-0.0030.48K516.24 m/s+ 16.56 m
Fire Whiz - The Other Taylor
Om: Timo Sulonen 2 Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
9. Junior Derby ae5 4V-4, 495 m, K1-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Speed Messiah35.0 kg3-0.0029.55K116.75 m/s
2Happy Valley36.7 kg1-0.0029.67K216.68 m/s+ 2.00 m
3Snow Man31.7 kg2-0.0029.70K216.67 m/s+ 2.50 m
4Let Me Go30.0 kg4-0.0029.77K216.63 m/s+ 3.66 m
5Sorija28.0 kg6-0.0030.14K416.42 m/s+ 9.69 m
6Lucknow37.9 kg5-0.0030.55K516.20 m/s+ 16.20 m
Top Role - Peek-a-boo
Om: Leila & Keijo Salonen Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
10. Sijoitus, 495 m, L1-2 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Elvis18.8 kg130.00 EUR0.0033.14K114.94 m/s
2BS-Julius15.5 kg315.00 EUR0.0033.35K114.84 m/s+ 3.12 m
3Barrichello16.1 kg2-0.0033.41K114.82 m/s+ 4.00 m
4Hercules16.2 kg4-0.0033.45K114.80 m/s+ 4.59 m
Xamboy - Chandhara´s Xinti
Om: Hanni Masalin Kasv: Marjaana Siltanen Ja Marja-Liisa Foxell, Sökövintin
11. Grand Prix ae1, 495 m, K1-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1New Ruler32.6 kg6-0.0029.36K116.86 m/s
2Teeny-Weeny26.4 kg2-0.0029.82K216.60 m/s+ 7.64 m
3Beyonda Star28.8 kg1-0.0030.03K316.48 m/s+ 11.04 m
4Staryu31.5 kg3-0.0031.08K715.93 m/s+ 27.39 m
5Scyther25.5 kg4-0.0031.41K715.76 m/s+ 32.31 m
Notable Ruler - Chip Of Cold
Om: Jarmo Kalliomäki Kasv: Arto Kovanen, Fast Friends
12. Grand Prix ae2, 495 m, K1-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Isas Star34.7 kg2-0.0029.20K116.95 m/s
2Catch The Ice32.7 kg6-0.0029.90K316.56 m/s+ 11.59 m
3Fat Boy32.9 kg3-0.0030.08K316.46 m/s+ 14.48 m
4Shes The One25.3 kg1-0.0030.56K516.20 m/s+ 22.03 m
5Totalice32.6 kg5-0.0030.77K616.09 m/s+ 25.26 m
Beyond The Stars - Mount Isa
Om: Leila & Keijo Salonen Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
13. Grand Prix ae3, 495 m, K1-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Hold On32.6 kg5-0.0029.44K116.81 m/s
2Starmie29.6 kg2-0.0029.56K116.75 m/s+ 2.01 m
3Lazy Days33.2 kg3-0.0030.71K616.12 m/s+ 20.47 m
4Ego A Go Go28.9 kg4-0.0030.90K716.02 m/s+ 23.39 m
xPerfect Puzzler0.0 kg6-0.000.00K00 m/s
Notable Ruler - Chip Of Cold
Om: Arto Kovanen Kasv: Arto Kovanen, Fast Friends
14. Grand Prix ae4, 495 m, K1-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Dreammaker33.9 kg4-0.0029.43K116.82 m/s
2Good Enough36.5 kg3-0.0030.04K316.48 m/s+ 10.05 m
3The Godfather36.5 kg1-0.0030.07K316.46 m/s+ 10.54 m
4Better Man34.9 kg2-0.0030.46K516.25 m/s+ 16.74 m
Notable Ruler - Chip Of Cold
Om: Teija Pajula1 Kasv: Arto Kovanen, Fast Friends
15. Sijoitus, 495 m, K3-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Desiree28.2 kg535.00 EUR0.0030.39K516.29 m/s
2No Sex Please27.7 kg615.00 EUR0.0030.40K516.28 m/s+ 0.16 m
3Starlighter0.0 kg310.00 EUR0.0030.44K516.26 m/s+ 0.81 m
4Scary Mary29.7 kg2-0.0031.03K715.95 m/s+ 10.21 m
5Snow Queen27.7 kg4-0.0031.24K715.85 m/s+ 13.47 m
Top Honcho - Hayling Island
Om: Markku Niemelä Kasv: Tuulikki&Vilho Toivoniemi, Victorios Games
16. Sijoitus, 495 m, L4-7 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Salasana13.2 kg230.00 EUR0.0034.95K714.16 m/s
2Skywalker15.6 kg115.00 EUR0.0035.19K714.07 m/s+ 3.38 m
3Sissi12.7 kg6-0.0035.36K714.00 m/s+ 5.74 m
4Bettina15.4 kg5-0.0035.54K713.93 m/s+ 8.22 m
Ameron Angus - Tahabee Tabitha
Om: Heidi Tiala Kasv: L Lauriala, Puhurin
17. Sijoitus, 325 m, L4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Han-Solo33.4 kg335.00 EUR0.0019.70L316.50 m/s
2Mustang30.4 kg615.00 EUR0.0019.82L416.40 m/s+ 1.97 m
3No Thing At All27.9 kg210.00 EUR0.0019.89L416.34 m/s+ 3.10 m
4Paloma Blanca30.1 kg1-0.0020.04L516.22 m/s+ 5.51 m
5Angelique Panique26.4 kg4-0.0020.09L516.18 m/s+ 6.31 m
Segundo - Mount Isa
Om: R Salonen 1 Kasv: , Sirkka Huusko

Paluu kauden 2004 kilpailuihin