Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
EGU Sprint&StayerTurkuEGU15.08.2004
1. Sijoitus veteraani, 325 m, L2-3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Pepsi Limit24.1 kg120.00 EUR0.0020.04L416.22 m/s
2Maker's Mark32.4 kg310.00 EUR0.0020.81L715.62 m/s+ 12.03 m
3Playboy30.8 kg2-0.0020.81L715.62 m/s+ 12.03 m
Pepsi Tom - Nereidi
Om: K&J Järvinen&M Porma Kasv: Jakke Lehtonen, Jagster Scoop
2. SF Cup, 495 m, L3-7 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Hercules16.4 kg125.00 EUR0.0033.92K214.59 m/s
2Maximus14.6 kg215.00 EUR0.0034.90K614.18 m/s+ 13.90 m
3Sissi12.8 kg610.00 EUR0.0035.35K714.00 m/s+ 20.02 m
4Salasana13.4 kg4-0.0035.36K714.00 m/s+ 20.16 m
5Skywalker15.4 kg3-0.0035.37K713.99 m/s+ 20.29 m
Xamboy - Xl-xarina
Om: M-L Foxell&V Kääriäinen Kasv: Marjaana Siltanen Ja Marja-Liisa Foxell, Sökövintin
3. Sijoitus, 495 m, K2-3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Beyond The Moon28.4 kg425.00 EUR0.0029.92K216.54 m/s
2Snow Storm30.3 kg115.00 EUR0.0030.00K316.50 m/s+ 1.32 m
3Sandshrew26.0 kg210.00 EUR0.0030.17K316.41 m/s+ 4.10 m
4Desiree28.9 kg6-0.0030.51K516.22 m/s+ 9.57 m
KCasino Boogie31.9 kg3-0.000.00K00 m/s
Beyond The Stars - The Other Finn
Om: Sanna Jalava Ja Tommi Jäppinen1 Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
4. Sijoitus, 495 m, K3-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Better Man35.0 kg225.00 EUR0.0030.08K316.46 m/s
2Menoraketti37.7 kg315.00 EUR0.0030.35K416.31 m/s+ 4.40 m
3Camaro30.6 kg110.00 EUR0.0030.85K616.05 m/s+ 12.35 m
4Lucknow37.7 kg5-0.0030.96K615.99 m/s+ 14.07 m
LFlashy Final32.9 kg6-0.000.00K00 m/s
Icetrick - Nightingale
Om: H Tiala&S Kelahaara Kasv: Mari & Asmo Porma, Rabbit Rush
5. Sijoitus, 495 m, K4-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Happy Valley36.9 kg125.00 EUR0.0030.13K316.43 m/s
2High Five28.5 kg215.00 EUR0.0030.30K416.34 m/s+ 2.78 m
3Hazelwood31.1 kg410.00 EUR0.0030.55K516.20 m/s+ 6.81 m
4Let Me Go30.0 kg3-0.0030.57K516.19 m/s+ 7.12 m
5Blue Streak33.9 kg5-0.0030.66K516.14 m/s+ 8.56 m
Fire Whiz - The Other Taylor
Om: Kennel Run-Up Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
6. Sijoitus, 495 m, K6-7 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Come On Top24.8 kg325.00 EUR0.0030.46K516.25 m/s
2Wild Opera37.3 kg415.00 EUR0.0030.60K516.18 m/s+ 2.26 m
3Suvitar29.8 kg110.00 EUR0.0030.75K616.10 m/s+ 4.67 m
4Scyther25.2 kg5-0.0030.93K616.00 m/s+ 7.52 m
5Scary Mary30.2 kg2-0.0030.97K715.98 m/s+ 8.15 m
Rapid Ranger - Top Pace
Om: A&M Laios Kasv: , John Peterson
7. Sijoitus 4V-1, 495 m, K1-2 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1The Godfather36.5 kg230.00 EUR0.0029.65K116.69 m/s
2Southern Comfort26.4 kg320.00 EUR0.0029.69K216.67 m/s+ 0.67 m
3Starmie30.2 kg610.00 EUR0.0029.84K216.59 m/s+ 3.15 m
4Beyonda Star29.3 kg5-0.0030.07K316.46 m/s+ 6.91 m
5Teeny-Weeny26.5 kg1-0.0030.19K416.40 m/s+ 8.85 m
LMr Moose33.5 kg4-0.000.00K00 m/s
Beyond The Stars - Mount Isa
Om: Mira Niemi Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
8. Sijoitus 4V-2, 785 m, P2-3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1New Ruler32.8 kg630.00 EUR0.0049.68P115.80 m/s
2High Up27.4 kg320.00 EUR0.0049.94P115.72 m/s+ 4.09 m
3Isas Star34.2 kg210.00 EUR0.0050.19P215.64 m/s+ 7.98 m
4Fat Boy32.3 kg5-0.0051.10P515.36 m/s+ 21.81 m
5Snow Man31.6 kg4-0.0051.90P715.13 m/s+ 33.58 m
OPie In The Sky29.5 kg1-0.000.00P00 m/s
Notable Ruler - Chip Of Cold
Om: Jarmo Kalliomäki Kasv: Arto Kovanen, Fast Friends
9. EGU Sprint Open finaali 4V-3, 325 m, L (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Little River32.8 kg6150.00 EUR0.0019.16L116.96 m/s
2Nearest The Pin34.9 kg380.00 EUR0.0019.44L116.72 m/s+ 4.68 m
3Good Enough36.3 kg450.00 EUR0.0019.74L216.46 m/s+ 9.55 m
4Wazhazhe36.8 kg530.00 EUR0.0019.75L216.46 m/s+ 9.71 m
5Dreammaker33.2 kg230.00 EUR0.0019.85L316.37 m/s+ 11.30 m
6Flying Finn26.2 kg130.00 EUR0.0019.85L316.37 m/s+ 11.30 m
Fire Whiz - The Other Taylor
Om: Timo Sulonen 2 Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
10. EGU Stayer Open finaali 4V-4, 785 m, P (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Funky Fire23.7 kg5150.00 EUR0.0049.29P115.93 m/s
2Speed Messiah35.5 kg280.00 EUR0.0049.51P115.86 m/s+ 3.49 m
3Quite Capable30.6 kg150.00 EUR0.0050.24P215.63 m/s+ 14.84 m
4Sorija27.7 kg430.00 EUR0.0052.34P715.00 m/s+ 45.74 m
5Flash Wind34.4 kg330.00 EUR0.0053.08P714.79 m/s+ 56.05 m
PHold On0.0 kg6-0.000.00P00 m/s
Jamella Prince - Limelight Guest
Om: Arctic Circle Team Kasv: , Eleanora Riley
11. Sijoitus, 325 m, L1-3 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Fiery Finn27.0 kg225.00 EUR0.0019.42L116.74 m/s
2Jim Free33.4 kg415.00 EUR0.0019.53L116.64 m/s+ 1.83 m
3Beyond The Sun37.3 kg6-0.0019.69L216.51 m/s+ 4.46 m
4Volare34.4 kg3-0.0019.99L416.26 m/s+ 9.27 m
PWapunaki0.0 kg5-0.000.00L00 m/s
PElbony Phapillon0.0 kg1-0.000.00L00 m/s
Beyond The Stars - The Other Finn
Om: B&J Ikonen Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
12. Sijoitus, 325 m, L3-6 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Brightest Star33.9 kg330.00 EUR0.0019.46L116.70 m/s
2Han-Solo33.0 kg120.00 EUR0.0019.99L416.26 m/s+ 8.62 m
3Paloma Blanca29.4 kg210.00 EUR0.0020.15L416.13 m/s+ 11.13 m
4No Sex Please27.6 kg6-0.0020.20L516.09 m/s+ 11.91 m
5Spiceice25.3 kg5-0.0020.39L515.94 m/s+ 14.82 m
6Angelique Panique26.5 kg4-0.0020.44L615.90 m/s+ 15.58 m
Beyond The Stars - Mount Isa
Om: Sakari Mäntylä 1 Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
13. EGU Sprint Trophy ae1, 325 m, L2-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Pepperseepearl26.5 kg2-0.0019.55L116.62 m/s
2Lazy Days32.8 kg4-0.0019.88L316.35 m/s+ 5.39 m
3Totalice31.9 kg5-0.0020.07L416.19 m/s+ 8.42 m
4Running Devil35.0 kg6-0.0020.10L416.17 m/s+ 8.89 m
5Mother Machree29.8 kg3-0.0020.55L615.82 m/s+ 15.82 m
PFlash Is Flash0.0 kg1-0.000.00L00 m/s
Credit King - Tennessee Waltz
Om: Minna Turunen Kasv: , Anu Raappana
14. EGU Sprint Trophy ae2, 325 m, L2-5 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Icesurrender31.7 kg1-1.0019.61L216.57 m/s
2Vanishing Point36.0 kg4-0.0019.80L316.41 m/s+ 3.12 m
3Other Trick30.2 kg2-0.0019.87L316.36 m/s+ 4.25 m
4Rittenhouse32.1 kg6-0.0019.90L316.33 m/s+ 4.74 m
5Ego A Go Go28.7 kg5-0.0020.52L615.84 m/s+ 14.41 m
KHigh Sky29.1 kg3-0.000.00L00 m/s
Icetrick - The Other Taylor
Om: Kennel Run-Up Kasv: Reija&Jouni Kiiski, Run-Up
15. Sijoitus, 495 m, L1-2 (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1BS-Julius15.9 kg225.00 EUR0.0033.05K114.98 m/s
2Elvis18.8 kg315.00 EUR0.0033.27K114.88 m/s+ 3.27 m
3Barrichello16.3 kg4-0.0033.36K114.84 m/s+ 4.60 m
4Xl-Xarina12.3 kg6-0.0036.01K713.75 m/s+ 40.69 m
PBS-Jasmine0.0 kg1-0.000.00K00 m/s
Ringdove Baby Jaymes - Sissi
Om: Julius Uutela Kasv: Marjaana Siltanen Ja Marja-Liisa Foxell, Sökövintin
16. Sijoitus, 560 m, K2-4 (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Fortunate Son33.5 kg125.00 EUR0.0033.97K316.49 m/s
1John Deere35.6 kg325.00 EUR0.0033.97K316.49 m/s
3Perfect Puzzler35.0 kg410.00 EUR0.0034.23K416.36 m/s+ 4.25 m
4Lady Jane25.7 kg6-0.0034.46K516.25 m/s+ 7.96 m
5Säkenöi Voimaa30.2 kg5-0.0034.47K516.25 m/s+ 8.12 m
PPaint It Black0.0 kg2-0.000.00K00 m/s
Shogun Supreme - Hayling Island
Om: P&L Kukkonen2 Kasv: Jouni Toivoniemi, Fireline

Paluu kauden 2004 kilpailuihin