Greyhound Racing Liitto

Hae:

Kilpailun perustiedot

KilpailuRataJärjestäjäPäiväys
Breeder's SpecialHyvinkääLL/EGU21.05.2000
1. Top Runner's Stakes, 280 m, L (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Handy Man37.4 kg368.91 EUR0.0017.41L016.08 m/s
2Maricarmen26.1 kg215.13 EUR0.0017.45L016.05 m/s+ 0.64 m
3Free Jack33.8 kg48.40 EUR0.0017.61L015.90 m/s+ 3.18 m
4Caramia26.7 kg1-0.0017.67L015.85 m/s+ 4.12 m
5Nereidi28.3 kg5-0.0017.85L015.69 m/s+ 6.90 m
Newtown Super - Easter Rose
Om: Ismo Vilkki Kasv: Wicander, Wi-Can
2. Top Vision Stakes, 280 m, L (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Proud Of Mind33.0 kg458.82 EUR0.0017.29L016.19 m/s
2Tullamore Dew34.2 kg35.04 EUR0.0017.32L016.17 m/s+ 0.48 m
3Spader Madam27.1 kg1-0.0017.57L015.94 m/s+ 4.46 m
X-man - Special View
Om: P.Lindberg ja T.Tuomola Kasv: Ensio Laurila, Team Big Bay
3. Fast Friends Stakes, 280 m, L (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Quiz Master34.3 kg367.23 EUR0.0016.97L016.50 m/s
2Vigilante30.1 kg113.45 EUR0.0017.31L016.18 m/s+ 5.50 m
3Phantom32.8 kg2-0.0017.38L016.11 m/s+ 6.61 m
4Michael31.9 kg6-0.0017.48L016.02 m/s+ 8.17 m
Skelligs Echo - Nualas Mist
Om: M Salonen Kasv: , Kjell Rangenstå
4. Whiskers Stayer Trophy, 680 m, P (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Shogun Supreme31.8 kg284.03 EUR0.0043.10P015.78 m/s
2Pretty Hot Stuff35.2 kg542.02 EUR0.0043.83P015.51 m/s+ 11.33 m
3Notable Ruler33.8 kg425.21 EUR0.0043.84P015.51 m/s+ 11.48 m
4Ace Boon Coon32.3 kg6-0.0044.00P015.45 m/s+ 13.91 m
5Coonawarra Joe38.5 kg1-0.0044.99P015.11 m/s+ 28.57 m
Feel The Cold - Fireflash
Om: Arto Kovanen Kasv: Jouni Toivoniemi, Fireline
5. Speed Demon's Cup, 480 m, L (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Leevi-Boy15.6 kg133.61 EUR0.0033.33K014.40 m/s
2Snapdragon17.3 kg213.45 EUR0.0033.69K014.25 m/s+ 5.13 m
3OK-Vilpertti14.0 kg6-0.0033.75K014.22 m/s+ 5.97 m
4El Carneval Boy15.5 kg3-0.0034.17K014.05 m/s+ 11.80 m
-
6. Maxwin Stakes, 480 m, L (W)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Xinti13.2 kg567.23 EUR0.0032.86K014.61 m/s
2Justiina12.0 kg113.45 EUR0.0032.90K014.59 m/s+ 0.58 m
3Kansas-Kid13.6 kg2-0.0033.49K014.33 m/s+ 9.03 m
4Xl-Xarock13.8 kg4-0.0033.58K014.29 m/s+ 10.29 m
-
7. Dainhillz Stakes, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Napoleon29.8 kg567.23 EUR0.0029.25K016.41 m/s
2Icetrick35.8 kg113.45 EUR0.0029.27K016.40 m/s+ 0.33 m
3Lonely Man29.2 kg4-0.0030.37K015.81 m/s+ 17.70 m
HZinnober29.7 kg3-0.000.00K00 m/s
Plain Flying - Good As Gold
Om: R. Salonen 2 Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
8. Triple Paw's Stakes, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Blue Honcho36.2 kg267.23 EUR0.0029.92K016.04 m/s
2Fancy Point25.8 kg442.02 EUR0.0030.05K015.97 m/s+ 2.08 m
3Murray Max37.5 kg525.21 EUR0.0030.18K015.90 m/s+ 4.14 m
4Baretta31.2 kg1-0.0030.73K015.62 m/s+ 12.65 m
5Pretty Windy30.0 kg3-0.0030.74K015.61 m/s+ 12.80 m
Top Honcho - Westmead Sapphire
Om: Sanna Ikonen Kasv: , Paul Hennessy
9. Run-up Stakes, 480 m, K (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Aurora28.0 kg367.23 EUR0.0029.55K016.24 m/s
2Cruiser32.5 kg513.45 EUR0.0029.73K016.15 m/s+ 2.91 m
3Golden Boy32.7 kg1-0.0029.82K016.10 m/s+ 4.35 m
4Yarra Mick42.0 kg2-0.0030.46K015.76 m/s+ 14.34 m
My Wiseguy - Irish Lady
Om: A.Aho&J.Lehtonen Kasv: Toni Rämö, Top Vision2
10. Sun Power's Queen Trophy, 280 m, L (G)
SijaKoiraPainoKoppiEurotSplitAikaLuokkaNopeusEroLisät.
1Pretty Bitch29.5 kg168.91 EUR0.0017.81L015.72 m/s
2Classy Babe26.1 kg515.13 EUR0.0017.86L015.68 m/s+ 0.78 m
3The Other Taylor26.8 kg68.40 EUR0.0017.87L015.67 m/s+ 0.94 m
4Chip Of Gold27.9 kg3-0.0017.97L015.58 m/s+ 2.49 m
OChiba Queen25.8 kg4-0.000.00L00 m/s
Feel The Cold - Selecta Amerigo
Om: Kiki Auramo-Wallenius Kasv: Tiina ja Into Jokiniemi, Jaavakallion

Paluu kauden 2000 kilpailuihin